دیدار مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت از گروه صنعتی مهارت جهان

دیدار مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت از روند تولید ماشین آلات صنایع لبنی،غذایی گروه صنعتی مهارت جهان و گفتگو با علی حسینی مدیرعامل این گروه در خصوص فرآیندهای تولید ماشین الات صنایع لبنی و غذایی.

آقای مهندس هادی از مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت به اتفاق هیأت همراه در پی بازدید از کارخانه گروه صنعتی مهارت جهان از نزدیک با روند تولید دستگاه های مختلف همچون پاستوریزاتور، هموژن، سپراتور، پمپ های سانتریفیوژ و سایر دستگاه های مورد لزوم در خطوط تولیدی لبنیات آشنا شدند. در این دیدار علی حسینی مدیرعامل گروه صنعتی مهارت جهان، ضمن معرفی و فعالیت شرکت درخصوص توان تکنولوژیکی و مهارت های مورد لزوم در ساخت ماشین آلات صنایع لبنی و غذایی ارائه داد و خاطر نشان کرد با توجه به کاستی های که در روند تولید از خرید مواد اولیه گرفته تا سایر مواردی که ماشین سازان صنعتی درگیر آن هستند با وجود این مسائل ،این گروه توانسته بسیاری از کارخانجات نیازمند به ماشین آلات صنایع لبنی، و غذایی را تجهیز و ارائه خدمات پس از فروش مناسبی را عرضه کند.

همچنین با توجه به اینکه این گروه اولین مبتکر ساخت پمپ های سانتریفیوژ در ایران است، تلاش وسیعی را جهت ورود به بازارهای منطقه ای و صادرات آن در دست اقدام دارد، همچنین دراین مدت مفتخر به دریافت نشان استاندارد CE از اتحادیه اروپا شده ایم. علی حسینی گفت: می بایست حمایت های خوبی از طرف دولت صورت گیرد و از جهت های مختلف فکر تولیدکننده آسوده خاطر باشد، چون ما معتقدیم که تولید بزرگترین ثروت هر کشور است.لذا، دست اندرکاران دولتی باید دراین زمینه فضای مناسب را پیش روی تولید بگذارند.

در پایان آقای مهندس هادی نسبت به مساعدت های لازمه برای ماشین آلات تولیدی در این رسته از صنایع غذایی را مورد تأکید قرار دادند.

  • مهارت جهان

    بزرگترین طراح ، سازنده و تامین کننده بخش عمده نیاز ماشین آلات صنایع لبنی ، غذایی ، دارویی و شیمیایی در کشور با کامل ترین خطوط تولید
dokme

طراحی|ایده پردازی و بهینه سازی : مجریان وب