همکاری های اقتصادی گروه صنعتی مهارت جهان با قاره آفریقا گسترش می یابد.

بازرگانان و تجار آفریقائی از کشور سنگال جهت مراودات تجاری و اقتصادی روز شنبه 21 بهمن ماه 92 در محل دفتر مرکزی و کارخانه گروه صنعتی مهارت جهان در تهران با مدیرعامل گروه صنعتی مهارت جهان دیدار کردند و از نزدیک با روند تولید ماشین آلات صنایع لبنیات و آشامیدنی آشنا شدند.

در این دیدار که دکتر پاپاکانو و دکتر محمد الامین از سنگال و مهندس نیکخواه مسئول بخش آفریقائی شورای همکاری ایران و آفریقا(کنسرسیوم ایران- آفریقا) حضور داشتند درخصوص راه اندازی فرآوری لبنیات در کشور سنگال و همچنین روش های مناسب برای سایر محصولات از شیر گفتگو نمودند.

آقای علی حسینی مدیرعامل گروه صنعتی مهارت جهان با تشریح محصولات تولیدی این گروه در زمینه ماشین آلات صنایع غذایی و لبنی آمادگی خود را برای همکاری های اقتصادی و تجاری برای کشور سنگال و همسایه های مربوطه آن به خصوص ساحل عاج ، کنیا، نیجریه اعلام کردند.

خاطرنشان میگردد: اواخر بهمن ماه سال جاری ریاست کمیته کشاورزی و دامداری سنگال آقای دکتر مصطفی دفی نیز از گروه صنعتی مهارت جهان دیدار خواهند داشت.

  • مهارت جهان

    بزرگترین طراح ، سازنده و تامین کننده بخش عمده نیاز ماشین آلات صنایع لبنی ، غذایی ، دارویی و شیمیایی در کشور با کامل ترین خطوط تولید
dokme

طراحی|ایده پردازی و بهینه سازی : مجریان وب