بازدید رئیس انجمن دامداران و کشاورزی و فرآورده های لبنی سنگال از گروه صنعتی مهارت جهان

در دیدار آقای دکتر مصطفی دفی رئیس انجمن دامداران و کشاورزی و فرآوردهای لبنی سنگال از گروه صنعتی مهارت جهان بر ضرورت همکاری های اقتصادی و صنعتی تأکید شد.

دکتر دفی با تأکید بر ضرورت و نیازاین صنعت در کشور سنگال خواستار انتقال دانش فنی گروه صنعتی مهارت جهان در چارچوب توافقنامه همکاری برای نصب و راه اندازی خطوط کامل فرآورده های لبنی و ایجاد اشتغال در سنگال شد.

 وی در بازدید از روند تولید ماشین آلات صنایع لبنیات و آب میوه، شگفتی خود  را از توان تولیدی این گروه را ابراز کرد و عنوان نمود تولیدات مهارت جهان خیلی نزدیک به سایر کشورهائی است که صاحب تکنولوژی می باشد و این نشان از عزم و تلاش صنعتگران ایرانی است.

در ادامه آقای حسینی مدیرعامل گروه صنعتی مهارت جهان نیز ضمن استقبال از حضور ایشان در ایران دستاوردهای تولیدی و صنعتی این گروه را معرفی نمود و گفت : گروه صنعتی مهارت جهان با شعار “یک فرآیند بهتر برای محصول بهتر” و با اعتقاد به این نکته که تولید بزرگترین ثروت هر کشور است، بیش از 20 سال از فعالیت گروه صنعتی مهارت جهان در تولید ماشین آلات صنایع لبنی و غذایی می گذرد و بالغ بر 400 شرکت و کارخانه معتبر در صنایع لبنی، آشامیدنی و نوشیدنی از مشتریان این گروه محسوب می شوند و در این مدت خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات را سعی نمودیم به طور مناسب و شایسته انجام دهیم.

وی گفت: این گروه تمامی مراحل مشاوره، طراحی، ساخت، راه اندازی و تأمین و نیز لوازم جانبی و یدکی را تولید می نماید.

وی در ادامه گفت: باعث افتخار و خرسندی است که گروه صنعتی مهارت جهان بتواند گامی موثر در جهت راه اندازی خطوط کامل لبنیات برای کشور سنگال بردارد.

  • مهارت جهان

    بزرگترین طراح ، سازنده و تامین کننده بخش عمده نیاز ماشین آلات صنایع لبنی ، غذایی ، دارویی و شیمیایی در کشور با کامل ترین خطوط تولید
dokme

طراحی|ایده پردازی و بهینه سازی : مجریان وب